top of page

ZABIEG BB GLOW

Zabieg BB GLOW SKIN to wprowadzenie serum do trwałego rozświetlania skóry i maskowania jej niedoskonałości poprzez mezoterapię mikroigłową. Innowacyjna formuła nasycona w naturalne pigmenty pozwala na uzyskanie efektu niezmywalnego makijażu i trwałego efektu promiennej i rozświetlonej skóry przez cały rok. Dzięki wprowadzeniu w skórę cząsteczek pigmentu i highlightera, skóra nabiera zdrowego blasku i efektywnie odbija naturalne światło. Serum efektywnie zastępuje fluid koloryzujący i codzienny make- up. BB GLOW to również serum pielęgnacyjne bogate w naturalne ekstrakty roślinne, komórki macierzyste oraz niacynamid czyli wit. B3 oraz peptydy nazywane czynnikiem wzrostu EGF. Preparat używany podczas zabiegu z zastosowaniem mikroigieł pomaga w naprawie skóry, stymuluje fibroblasty w celu pobudzenia produkcji kolagenu, pozwalając w efekcie przywrócić skórze blask i zdrowy wygląd.

Zabieg zalecany jest również dla osób borykających się z problemami skórnymi, w celu zmniejszenia przebarwień spowodowanych np. trądzikiem, stanami po zapalnymi, procesem fotostarzenia oraz by zmniejszyć widoczność piegów. Doskonale regeneruje skórę, odświeża i wzmacnia skórę a także pomaga w odbudowie naturalnego płaszcza hydro-lipidowego

 Jak wygląda zabieg?

Zabieg opiera się na połączeniu mezoterapii mikroigłowej DERMAPEN® z serum BB GLOW SKIN. Urządzenie DERMAPEN® pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, przy pomocy mikronakłuwania frakcyjnego. Zastosowanie mezoterapii mikroigłowej gwarantuje osiągnięcie maksymalnego efektu odmłodzenia i wyrównania kolorytu.EFEKTY:

trwałe rozświetlenie skóry i nadanie efektu glam-shine zniesienie szarości, matowości i zmęczenia skóry niwelowanie przebarwień, piegów i hiperpigmentacji ujednolicenie kolorytu skóry korygowanie efektów fotostarzenia (plamy starcze) korekcja cieni pod oczami głęboka suplementacja i rewitalizacja skóry.


PRZECIWWSKAZANIA:

 1. ciąża i okres laktacji

 2. aktywne stany zapalne skóry, infekcje

 3. alergia na składniki preparatu

 4. zakażenia wirusowe, grzybicze, bakteryjne

 5. przeczosy, nadżerki

 6. zmniejszenie krzepliwości krwi i przyjmowanie leków,zmniejszających krzepliwość krwi

 7. terapia pochodnymi witaminy A – 6 miesięcy po zakończeniu leczenia

 8. skłonność do powstawania bliznowców

 9. zabiegi chirurgiczne wykonane w obrębie miejsca zabiegu (do 3 miesięcy)

 10. choroby nowotworowe

 11. choroby autoimmunologiczne (np. SM, łuszczyca, bielactwo)


WSKAZANIA:

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page