top of page

Resurfacing pHformula Phenomen CR Complex C+

pHformula to kompletny program resurfacingu, który oddziałując na komórki stymuluje je prowadząc do przebudowy i remodelingu. Ta unikalna formuła zawiera mieszankę kwasów, witamin, antyoksydantów, aminokwasów, pierwiastków śladowych i substancji przeciwzapalnych wykorzystywanych w medycynie estetycznej, kosmetologii i kosmetyce od wielu lat. Resurfacing pHformula to pierwsza procedura oparta na technologii medycyny regeneracyjnej z koncepcją kontrolowanej chemicznej przebudowy skóry, która dostarcza zmaksymalizowaną dawkę substancji czynnych bez żadnych negatywnych skutków ubocznych występujących przy konwencjonalnych peelingach.

  1. Kompleks PHV -DVC gwarantuje precyzyjne uwalnianie substancji aktywnych w odpowiednim miejscu w skórze i dzięki temu daje doskonałe efekty terapeutyczne

  2. chroni substancje aktywne przed utratą aktywności i działania

  3. chroni skórę przed podrażnieniem i skutkami ubocznymi stosowania kwasów

Phenomen CR Complex C+

Specjalistyczna terapia skóry naczyniowej i wrażliwej, a także z trądzikiem różowatym. Wykazuje intensywne działanie anti-redness, redukuje rumień i zaczerwienienia, a także działa przeciwzapalnie i łagodząco w terapii trądziku różowatego. Wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, uszczelnia je i uelastycznia, dzięki czemu zmniejsza ich widoczność i zapobiega ich uszkodzeniom.

Terapia o dwukierunkowym działaniu naprawczym: działa na skórę i na naczynka krwionośne. Kwas mlekowy w synergii z retinolem stymulują produkcję włókien kolagenowych:

  1. w skórze: poprawie ulega jakość i grubość skóry, dzięki czemu naczynka są mniej widoczne

  2. w ścianach naczyń krwionośnych: zachodzi naprawa, odbudowa ścian naczyń; ściany naczyń ulegają uszczelnieniu, wzmocnieniu i uelastycznieniu, dzięki czemu są mniej wrażliwe na pękanie i uszkodzenia.

Równolegle kwas migdałowy i salicylowy gwarantują szybką poprawę ogólnej kondycji skóry oraz zwiększoną penetrację poostałych składników w głąb skóry.

Wskazania : skóra naczyniowa, trądzik różowaty,skóra wrażliwa , atopowa, reaktywna

11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page