top of page

Resurfacing pHformula Phenomen Mela C+

pHformula to kompletny program resurfacingu, który oddziałując na komórki stymuluje je prowadząc do przebudowy i remodelingu. Ta unikalna formuła zawiera mieszankę kwasów, witamin, antyoksydantów, aminokwasów, pierwiastków śladowych i substancji przeciwzapalnych wykorzystywanych w medycynie estetycznej, kosmetologii i kosmetyce od wielu lat. Resurfacing pHformula to pierwsza procedura oparta na technologii medycyny regeneracyjnej z koncepcją kontrolowanej chemicznej przebudowy skóry, która dostarcza zmaksymalizowaną dawkę substancji czynnych bez żadnych negatywnych skutków ubocznych występujących przy konwencjonalnych peelingach.

 1. Kompleks PHV -DVC gwarantuje precyzyjne uwalnianie substancji aktywnych w odpowiednim miejscu w skórze i dzięki temu daje doskonałe efekty terapeutyczne

 2. chroni substancje aktywne przed utratą aktywności i działania

 3. chroni skórę przed podrażnieniem i skutkami ubocznymi stosowania kwasów

Phenomen Mela C+

M.E.L.A. powerclays™ silne połączenie składników aktywnych unikalnie wkomponowanych w bazę gliny dzięki czemu penetracja substancji czynnych jest równomierna i niezwykle szybka. Jest to najlepsze rozwiązanie pozbycia się wszelkiego rodzaju przebarwień niezależnie od fototypu skóry.

Wskazania :

 1. Melasma,

 2. ostuda,

 3. przebarwienia wywołane działaniem światła UV

 4. zaburzenia w produkcji melaniny

 5. przebarwienia wywołane stanem zapalnym

 6. przebarwienia (hormonalne, starzeniowe)

 7. przebarwienia posłoneczne

 8. piegi

13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page