top of page

RETISES CT YELLOW PEEL Z MELASPEEL R

ILE ZABIEGÓW I JAK CZĘSTO?

Zabieg można powtarzać co 21 – 28 dni. Nie więcej niż 4 razy w roku.EFEKTY:

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić rumień i uczucie ciepła. Skóra będzie napięta i uwrażliwiona. Złuszczanie występuje zazwyczaj 2 – 3 doby po zabiegu. Retinol zmniejsza i rozjaśnia plamy, wygładza skórę, złuszcza i usuwa drobne zmarszczki. Po zabiegu dochodzi do stymulacji i zwiększenia grubości skóry. Istotnie zwiększa się poziom nawilżenia skóry na skutek zwiększonej syntezy kwasu hialuronowego oraz kolagenu. Skóra odzyskuje zdrowy, promienny wygląd, jest wyraźnie odmłodzona, dobrze nawilżona i odżywiona.


PRZECIWWSKAZANIA:

  1. rozszerzone naczynia krwionośne (teleangiektazje)

  2. skłonność do powstawania keloidów

  3. zakażenia wirusowe (opryszczka)

  4. nadżerki, zadrapania, zmiany ropne

  5. ciemne zabarwienie skóry

  6. liczne znamiona melanocytowe

  7. leczenie ogólne retinoidami lub okres krótszy niż 6 miesięcy od zakończenia terapii

  8. brak możliwości wyegzekwowania ochrony przeciwsłonecznej po zabiegu


WSKAZANIA:

Zabieg wskazany jest dla skóry matowej, ze skłonnością do fotostarzenia, hiperpigmentacji, melasmy lub rozstępów. Retinol ma silne działanie łagodzące, dzięki czemu zmniejsza i rozjaśnia plamy. Peeling RETISES CT złuszcza naskórek i odblokowuje pory. Zwiększa się jędrność i gęstość skóry.

Roztwór Melaspeel R to formuła roztworu Jessnera, która w swoim składzie zawiera kwas kojowy , mlekowy , cytrynowy , salicylowy , alfa-arbutyne. Peeling Melaspeel R redukuje niedoskonałości i zanieczyszczenia skóry, wyrównuje koloryt, zwęża pory, hamuje łojotok, a także niweluje objawy starzenia się skóry. Zabieg stosowany jest zarówno na twarz, jak i na ciało.

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page