top of page

INTENSYWNE NAWILŻENIE Z SESDERMĄ

Jest to zabieg pielęgnacyjny, bankietowy o działaniu intensywnie nawilżającym. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest wyraźnie napięta , rozświetlona i nawilżona .

W skład zabiegu wchodzi ferulac classic , który zawiera kwas ferulowy oraz florentynę. składniki te mają silne właściwości antyoksydacyjne , neutralizują wolne rodniki , chronią skórę przed promieniowaniem UVA i UVB, działają rozjaśniająco. Zabieg dopełnia ampułka hylanses, zawierająca kwas hialuronowy i pantenol. Kwintesencję zabiegu stanowi cudowna maska z serii folded i nanomask, która wykonana jest z biocelulozy nasączonej substancjami czynnymi zamkniętymi w nanosomach dla większego przenikania i skuteczności. Maska pozwala na optymalizację wychwytywania substancji czynnych poprzez bezpośredni kontakt ze skórą. Okluzja dziesięciokrotnie zwiększa przenikanie substancji aktywnych

ampułka z kwasem hialuronowym działa na różnych poziomach skóry dzięki formule opartej na trzech rozmiarach cząsteczek. Nie Liposomowy kwas hialuronowy nadaje skórze natychmiastowe nawilżenie i wygładza ją ( poziom 1), liposomowy kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej redukuje płytkie zmarszczki ( poziom 2), liposomowy kwas hialuronowy o bardzo niskiej masie cząsteczkowej dogłębnie nawilża i reperuje głębokie zmarszczki( poziom 3).

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page