top of page

FERULAC PEEL

Ferulac Peel to peeling nowej generacji oparty o nanotechnologię, która pozwala na znacznie głębszą niż dotychczas penetrację składników aktywnych, które przenoszone przez wysokiej jakości liposomy, z łatwością pokonują barierę naskórkową i działają głęboko w skórze.

Ferulac Peel to nowoczesna nieinwazyjna metoda walki z problemami skórnymi, wiotkością, nadmiernym wysuszeniem czy przebarwieniami skóry, która zapewnia szybkie i spektakularne efekty.

Ferulac Peel to najnowszej generacji peeling odmładzający wykorzystujący nanotechnologię Lipoceutical oraz technologię liposomów. Połączenie tych najnowocześniejszych rozwiązań pozwala osiągnąć maksymalne rezultaty: wyraźne odmłodzenie skóry. Wykorzystywany kwas ferulowy posiada silne właściwości antyoksydacyjne, a więc niweluje wolne rodniki tlenowe oraz przeciwdziała skutkom ich działalności: liniom mimicznym, zmarszczkom, przebarwieniom, odwodnieniom. Zabieg zapobiegania i redukuje plamy pigmentacyjne. Przeciwdziała fotostarzeniu skóry oraz powstawaniu rozstępów. Silnie stymuluje i pobudza produkcję kolagenu. Wykazuje zintensyfikowane działanie anti-aging.

Jest to zabieg stworzony w celu naprawy uszkodzeń skóry wywołanych ekspozycją na słońce, na poziomie DNA komórki. Naprawa uszkodzeń i poprawa wyglądu skóry jest efektem synergistycznego działania składników peelingu.

ILE ZABIEGÓW I JAK CZĘSTO?

Efekty ferulac peel są zaliczane do efektów trwałych – zabieg wykonywany jest jednorazowo – odświeża i regeneruje skórę już za pierwszym razem. Zabieg można oczywiście powtarzać w trzydziesto dniowych odstępach w celu wzmocnienia.EFEKTY:

Peeling przynosi natychmiastowe i widoczne efekty w postaci wyraźnego rozjaśnienia i poprawy kolorytu skóry. Po zabiegu cera staje się świetlista, jędrna. Ferulac Peel doskonale i głęboko nawilża skórę, a także normalizuje prace gruczołów łojowych.


PRZECIWWSKAZANIA:

  1. alergie skórne, opryszczka

  2. terapia pochodnymi witaminy A

  3. na tydzień przed peelingiem nie należy stosować: depilacji, elektrolizy dermabrazji, retinoidów, preparatów drażniących skórę twarzy

  4. mężczyźni nie powinni golić się na godzinę przed peelingiem


WSKAZANIA:

Ferulac Peel jest peelingiem, który rekomendujemy szczególnie skórom suchym, pozbawionym jędrności, z występującymi zmarszczkami. Polecany jest również gdy sprawia wrażenie zmęczonej, szarej i pozbawionej blasku.

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Комментарии


bottom of page