top of page

FERULAC CLASSIC + WITAMINA C

FERULAC z Witaminą C – to intensywna kuracja odmładzająca i rozświetlająca, którą z powodzeniem można stosować przez cały rok. Również latem, przed i po opalaniu. Zabieg stanowi połączenie kwasu ferulowego 12 % oraz wysoko skoncentrowanej witaminy C, kwasu hialuronowego oraz ekstraktu z białej morwy. Dzięki takiemu połączeniu składników aktywnych zamkniętych w liposomach możemy osiągnąć pożądane efekty w krótkim czasie bez konieczności złuszczania oraz podrażnień. Polecamy ten zabieg przede wszystkim osobom o poszarzałej cerze, pozbawionej blasku, z widoczną utratą elastyczności. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest rozświetlona i nawilżona, z mocno poprawioną elastycznością. Można w tym samym dniu wykonać makijaż, idealnie sprawdzi się przed wielkim wyjściem.

Składniki aktywne zabiegu:

  1. Ferulac Classic (Kwas ferulowy 12% i floretyna) – redukuje oznaki fotostarzenia skóry, melasmy i przebarwień posłonecznych.

  2. C‐Peel” (Witamina C 10% i 23%, kwas hialuronowy, ekstrakt z morwy białej,

  3. 3‐trójpeptyd palmitylu, pantenol) – chroni skórę przed promieniowaniem i uszkodzeniami oksydacyjnymi. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Nawilża skórę, hamuje melanogenezę. Zawarty kwas hialuronowy daje efekt naturalnego nawilżenia skóry przyciągając do warstwy rogowej cząsteczki wody.

ILE ZABIEGÓW I JAK CZĘSTO?

  1. zabieg można powtarzać co 7- 14 dni, niezależnie od pory roku.

  2. liczba zabiegów uzależniona jest od indywidualnych potrzeb skóry pacjenta.

  3. zalecane wykonanie serii zabiegów.EFEKTY:

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest wyraźnie rozświetlona i nawilżona, z mocno poprawioną elastycznością. Po zabiegu można wykonać makijaż. Złuszczania brak.


PRZECIWWSKAZANIA:


WSKAZANIA:

  1. każdy rodzaj skóry, zwłaszcza skóra sucha, odwodniona, poddawana nadmiernej ekspozycji na słońce,

  2. skóra matowa, „poszarzała”, gruba, wymagająca natychmiastowego rozświetlenia i pobudzenia,

  3. skóra palacza

DODATKI:

DODATEK BLASK – Zapobiega uszkodzeniom oksydacyjnym, bierze udział w syntezie kolagenu, przez co redukuje zmarszczki oraz zwiększając nawilżenie i gładkość skóry. Działa fotoochronnie. Rozjaśnia skórę poprzez hamowanie syntezy melaniny w melanocytach. Dodatek zawiera również składniki ułatwiające penetrację innych substancji czynnych przez skórę.

C PEEL – Serum transportujące, zawierające liposomowe substancje aktywne. Nadaje się do łączenia z dodatkami w proszku. Wzmacnia rezultaty zabiegów medycznych

4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page