top of page

Szybkie WYSZCZUPLANIE na chłodno, czyli kriolipoliza COOLtech

Genialne rozwiązanie dla Kobiet, które pragną jak najszybciej wyszczuplić swoje ciało i zatrzymać zachwycające efekty na stałe. Teraz to już możliwe, ponieważ naukowcy stworzyli nowatorskie urządzenie Cooltech, które dosłownie zamraża niechciany tłuszczyk.

Jednak proszę pozwolić, że zaczniemy od tego, co najważniejsze dla wielu kobiet – bezpieczeństwo. Otóż kriolipoliza to nieinwazyjna metoda, natomiast technologia cooltech gwarantuje niezwykle precyzyjne kontrolowanie chłodzenia, zatem zabieg nie doprowadza do żadnych skutków ubocznych. Innymi słowy Cooltech to 100% bezpieczeństwa, natomiast ryzyko uszkodzenia innych tkanek jest zerowe. Co więcej, kriolipoliza traktowana jest jako skuteczna alternatywa do inwazyjnego odsysania tłuszczu, zatem nowoczesność dostarczyła nam kobietom możliwość uzyskania spektakularnych efektów wyszczuplania, jednak wreszcie BEZBOLEŚNIE.

Wobec tego, w pełnym komforcie każda kobieta może pozbyć się „złośliwego” tłuszczyku, dokładnie w tych miejscach, gdzie najbardziej przeszkadza. Zabiegi wykonywane są na wybrane okolice np. wewnętrzna strona ud, ramiona, tył pleców, brzuch lub tzw. boczki. To umożliwia proporcjonalne modelowanie sylwetki. Natomiast „zamrożona” tkanka tłuszczowa w stopniowy sposób jest usuwana i wydalana przez organizm w naturalnym procesie fizjologicznym. Właśnie ta faza, która może potrwać do kilku tygodni dla uzyskania finalnego efektu wyszczuplenia, sprawia że modelowanie jest trwałe. Innymi słowy, niechciany tłuszczyk znika raz na zawsze.

Wystarczy 1 zabieg, by zmniejszyć objętość tkanki tłuszczowej nawet o 30-40% w wybranej okolicy. Zatem jeśli chcesz lub potrzebujesz wyszczuplić swoje ciało w bezpieczny i bezbolesny sposób, to kriolipoliza Cooltech jest doskonałym rozwiązaniem.

W każdej chwili możesz do nas zadzwonić, by umówić swoją wizytę, która pomoże Ci spełnić marzenie o zgrabnej, wymodelowanej sylwetce.

14 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page