top of page

Stymulatory tkankowe – co to jest i jak działa?Stymulatory tkankowe to preparaty, które służą do odbudowy struktury skóry poprzez stymulację skóry, kolagenu i elastyny. Odpowiednio dobrane dają widoczny efekt odmłodzenia, poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry. Co ważne – zabiegi przeprowadzane przy pomocy stymulatorów tkankowych przynoszą spektakularne efekty, ale nie zmieniają rysów twarzy!


Stymulatory tkankowe – kto może z nich korzystać?


Po 25 roku życia przestajemy produkować kolagen, a zaczynamy go tracić. Skóra zaczyna się starzeć, staje się mniej jędrna i coraz bardziej wysuszona. Niektóre zmiany zachodzące w skórze trudno odwrócić, dlatego tak ważne jest odpowiednie zapobieganie powstawaniu głębokich zmarszczek.


Zabiegi ze stymulatorami są polecane kobietom w każdym wieku – świetnie sprawdzą się zarówno u 25-latki, jak i u 65-latki. Istotny jest jednak dobór odpowiedniego preparatu. Zalecenia do zastosowania zabiegów z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych to m.in.: utrata gęstości skóry, pierwsze oznaki starzenia skóry, wysuszona i poszarzała skóra, kurze łapki czy zasinienia pod oczami.Różnice między stymulatorami tkankowymi a wypełniaczami

Wypełniacze mają za zadanie (jak sama nazwa wskazuje) wypełnić braki w strukturze skóry. Nie mają one więc działania pielęgnacyjnego, a jedynie uzupełniają ubytki w skórze. Co ważne – wypełniacze zawsze w pewien sposób wpływają na rysy twarzy. W zależności od intensywności ich stosowania jest to bardziej lub mniej widoczne. Stymulatory tkankowe pobudzają jedynie skórę do odbudowania tych ubytków w naturalny, nieinwazyjny sposób, który nie wpływają na rysy twarzy i pozostawiają je w pełni naturalne.


Jakie preparaty ze stymulatorami tkankowymi wybrać?

Na rynku istnieje mnóstwo stymulatorów tkankowych i cały czas pojawiają się nowe produkty. Sama pracuję na kilku preparatach, o których chciałabym napisać kilka słów więcej.


Ejal40

Ejal40 to innowacyjny preparat zawierający nieusieciowany kwas hialuronowy o średniej masie molekularnej, stworzony, aby odbudować podstawową strukturę skóry i wymuszający procesy naprawcze macierzy pozakomórkowej skóry. To produkt bezpieczny, pozbawiony chemicznych ulepszaczy i działający delikatnie, ale szybko i skutecznie.


Profhilo

Profhilo to bezpieczny zabieg odmładzający skórę wykorzystujący stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, nazywaną molekułą młodości. Profhilo zawiera naturalny wyselekcjonowany kwas hialuronowy o najwyższym stężeniu (aż 64 mg w jednej dawce). Zabieg stymuluje do silnej produkcji kolagenu typu I, II, IV, VII oraz prowadzi do wysmuklenia twarzy i podniesienia jej owalu.


NucleoFILL

NucleoFILL to preparat do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry, opracowany na bazie naturalnych polinukleotydów (czyli fragmentów kwasów nukleinowych DNA i RNA, występujących we wszystkich organizmach). Preparat ten działa na trzech poziomach: liftinguje skórę, działa antyoksydacyjnie oraz nawilżająco.Stymulatory tkankowe to najlepszy sposób na szybką i bezpieczną poprawę stanu skóry i zatrzymanie objawów starzenia. Jeśli jesteś zainteresowana zabiegiem, ale nie wiesz, jaki preparat wybrać, skontaktuj się z nami – wspólnie zdecydujemy, co będzie najlepsze dla Twojej skóry.

Z pozdrowieniami

Agnieszka


113 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page