top of page

ORGANIC BRIGHTING – aktywne rozświetlenie

Zabieg o działaniu rozjaśniającym piegi, plamy starcze, przebarwienia i niedoskonałości. Preparat głęboko wnika w skórę. Redukuje liczbę i intensywność przebarwień oraz wyrównuje koloryt skóry. Zapobiega powstawaniu przebarwień. Wyrównuje głębokie i powierzchniowe plamy. Skóra odzyskuje jasny, promienny i jednolity koloryt. Pomaga w zachowaniu młodej, świetlistej, gładkiej, sprężystej i napiętej skóry.

Zabieg GENEO inspirowany jest naturalnymi mechanizmami organizmu dając potrójny efekt pielęgnacyjny: złuszczenia zrogowaciałego naskórka, wtłoczenie składników rewitalizujących skórę, naturalne dotlenienie skóry. Jest to więc doskonały zabieg dla osób które chcą dotlenić szarą, odwodnioną, pozbawioną blasku skórę, zredukować zmarszczki, i zwęzić pory.

Efekt OXY C+ powstaje po połączeniu na powierzchni skóry kapsułki i żelu bogatego w składniki odżywcze. GENEO inicjuje skuteczne oczyszczanie i złuszczanie skóry. Podczas zabiegu w wyniku kontaktu specjalnej jednorazowej kapsułki z koktajlem dochodzi do wytworzenia CO2. Obszar zabiegowy zostaje niedotleniony. Mechanizm ten wywołuje nagły napływ hemoglobiny bogatej w tlen w miejsce zabiegowe. Doprowadza to obszar zabiegowy do mocnego ukrwienia, dotlenienia oraz wchłaniania substancji aktywnych dostarczonych w koktajlu.EFEKTY:

 1. rozjaśnienie plam przebarwieniowych powierzchniowych i głębokich

 2. nawilżenie

 3. zwiększenie napięcia skóry i spłycenie zmarszczek

 4. redukcja objawów zmęczenia i stresu

 5. wyrównanie kolorytu skóry

 6. rozświetlenie cery


PRZECIWWSKAZANIA:

 1. stany gorączkowe

 2. choroby zakaźne skóry

 3. rozrusznik serca

 4. nowotwory

 5. choroby serca


WSKAZANIA:

 1. skóra z przebarwieniami i plamami pigmentacyjnymi

 2. skóra niedostatecznie nawilżona

 3. skóra z utratą elastyczności i jędrności

 4. drobne zmarszczki i bruzdy

 5. skóra szara i zmęczona

GENEO

Zabieg GENEO inspirowany jest naturalnymi mechanizmami organizmu dając potrójny efekt pielęgnacyjny: złuszczenia zrogowaciałego naskórka, wtłoczenie składników rewitalizujących skórę, naturalne dotlenienie skóry. Jest to więc doskonały zabieg dla osób które chcą dotlenić szarą, odwodnioną, pozbawioną blasku skórę, zredukować zmarszczki, i zwęzić pory. Efekt OXY C+ powstaje po połączeniu na powierzchni skóry kapsułki i żelu bogatego w składniki odżywcze. GENEO inicjuje skuteczne oczyszczanie i złuszczanie skóry. Podczas zabiegu w wyniku kontaktu specjalnej jednorazowej kapsułki z koktajlem dochodzi do wytworzenia CO2. Obszar zabiegowy zostaje niedotleniony. Mechanizm ten wywołuje nagły napływ hemoglobiny bogatej w tlen w miejsce zabiegowe. Doprowadza to obszar zabiegowy do mocnego ukrwienia, dotlenienia oraz wchłaniania substancji aktywnych dostarczonych w koktajlu. Zabiegi dostępne są w dwóch wersjach: ORGANIC REJUVENATION. ORGANIC BRIGHTING

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page