top of page

Moje Hygge ...Hygge to wg słownika synonim spokoju, równowagi, bezpieczeństwa i szczęścia. Sama wiem, jak doświadczenia te są ważne w naszym życiu. Tak właśnie powstał salon Infinite Beauty – z myślą o klientach i po to, by każdy mógł doświadczyć Hygge.

Działamy już od 7 lat. Przez pierwsze kilka lat poznaliście nas jako Abacosun Kościerzyna. To miejsce rozwijałam z pasją oraz sercem i tworzyłam od podstaw, lecz chęć rozwoju i pasja doprowadziła do wielkich zmian i tak powstał instytut Infinite Beauty.

Pasja i chęć niesienia pomocy innym to dwa powody, dla których robię to, co robię. Starałam się (i robię to nadal, każdego dnia!) stworzyć miejsce, które będzie przyjazne dla ludzi. U nas można poczuć spokój i harmonię, a klienci i klientki potwierdzają, że zawsze czują się tu zaopiekowani i otoczeni dobrą energią.

Mój zespół to osoby, które mają przede wszystkim wielkie serce do ludzi, pasję do swojej pracy i chęć niesienia pomocy innym. Jestem im za to bardzo wdzięczna. :)

Do każdego klienta i klientki podchodzimy indywidualnie i z troską, doradzamy najlepszy możliwy wybór, nigdy nie próbujemy sprzedać zabiegu, który nie jest potrzebny. Wiemy, że każdy z nas ma inny problem, inne ciało i inną skórę. U nas nie znajdziecie szablonowych zabiegów, bo zawsze każdą czynność dopasowujemy indywidualnie.

Mamy szeroką ofertę zróżnicowanych zabiegów – szczegółów szukajcie na naszej stronie. Zawsze staramy się dobierać takie zabiegi, które przede wszystkim dają efekt. Nie znajdziecie u nas zabiegów, które są modne, ale nieskuteczne. My zawsze słuchamy tego, co mówi klient, dobieramy odpowiedni zabieg i pomagamy w doborze kosmetyków. Nie jesteśmy miejscem, które przyciąga klientów na promocje i „mega okazje”.

Jeśli masz problem i nie możesz się z nim uporać, to dobrze trafiłeś.


Specjalizujemy się w terapiach leczniczych i estetycznych. Co to oznacza ? Pracujemy ze skórą od wewnątrz – naprawiamy i działamy. Czasami terapia trwa długo, bo składa się na nią kilka procesów – nie tylko zabieg, ale również odpowiednia pielęgnacja. Bierzemy pod uwagę problemy zdrowotne i dietę, staramy się poruszyć każdy aspekt, który może mieć wpływ na stan naszej skóry. Pracujemy na urządzeniach hi-tech, czyli tych bazujących na najnowszych, skutecznych technologiach. Nie znajdziesz u nas zabiegów z medycyny estetycznej – my naprawiamy skórę, stymulujemy ją do odbudowy i poprawiamy jej stan bez wypełniaczy i botoksu – uwierz mi, że tak można. :)

Stosujemy również terapie lecznicze na trądzik bez antybiotyku. To złożony proces przeznaczony dla wytrwałych, ale przy odrobinie cierpliwości można się uporać z tym problemem.

W naszej ofercie znajdziesz też sporo usług i zabiegów na ciało. Która z nas nie ma oponki na brzuszku czy cellulitu? Nie ma w nich nic złego, ale jeśli ich brak poprawiłby Ci samopoczucie, na to też znajdziemy rozwiązanie. W naszym holistycznym podejściu od jakiegoś czasu towarzyszy nam również masaż Kobido. Niebawem wprowadzimy również kolejne głęboko stymulujące masaże.


Jestem pasjonatką i miłośniczką kosmetologii, a trychologia od kilku lat jest moim kolejnym hobby. Jeśli więc masz problem ze skórą głowy czy wypadaniem włosów, serdecznie zapraszam – wspólnie poszukamy najlepszego rozwiązania.

W mojej 14-letniej pracy w zawodzie kosmetologa spotkałam wiele osób, przypadków, problemów i cały czas utwierdzam się w tym, że każdy jest inny i każdy jest wyjątkowy. Stad moje indywidualne podejście do każdego problemu i niechęć do terapii i zabiegów, które w wielu gabinetach są stosowane „taśmowo”.

Czego jeszcze możesz się u nas spodziewać ?

Wnikliwa konsultacja, łącznie z odczytaniem wyników badań to mój kolejny konik. Badania są bardzo istotne – nie tylko w zabiegach trychologicznych, ale również w doborze zabiegów kosmetycznych.

Szukasz kremu, kosmetyku? W doborze kosmetyków również kierujemy się personalizacją. Co to oznacza? Samodzielnie dobieramy składniki do kremu i tworzymy indywidualną, niepowtarzalną recepturę, bazując na produktach bez parabenów, emulgatorów i konserwantów. Tworzymy krem dla każdego z osobna.

Motto, które idealnie nas opisuje to hasło „Nieskończenie wiele możliwości...” – to właśnie dlatego, że oferujemy wiele różnych rozwiązań, będących remedium na wiele problemów.


Zapraszam Was do mojego Hygge

Agnieszka


373 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 comentário


Izabela Olimpia Hake
Izabela Olimpia Hake
11 de ago. de 2021

Pasja... uśmiech... profesjonalizm... a nade wszystko życzliwość do każdego człowieka i chęć pomocy <3 Uwielbiam Hygge Pani Agnieszki oraz całej wspaniałej załogi Infinity Beauty i serdecznie Wam dziękuję za to, że tak bardzo o mnie dbacie. Polecam to wspaniałe miejsce <3

Curtir
bottom of page