top of page

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które borykają się z miejscowym nadmiarem tłuszczu wiotką skórą, rozstępami, celulitem. Mezoterapia ciała ujędrnia i napina skórę. Świetnie się sprawdza w leczeniu każdego rodzaju cellulitu, zarówno wodnego, tłuszczowego i nawet trudnego do wyleczenia włóknistego

Jest bezpiecznym zabiegiem kosmetycznym od lat cieszącym się popularnością wśród osób chcących w efektywny sposób poprawić swoją urodę. Daje wspaniałe rezultaty już po jednym zabiegu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

W zależności od potrzeb i oczekiwań pacjenta lekarz dobiera indywidualny koktajl i podaje podskórnie pacjentowi na wybrany obszar. Najczęściej w ich skład wchodzą kwas hialuronowy, kofeina i mikroelementy. Po każdym zabiegu lekarz wykonuje masaż, aby równomiernie rozprowadzić podany preparat. Zabieg polega na wykonaniu kilku tysięcy specjalnych mikronakłuć. Powstałe mikrourazy wykorzystują wrodzoną zdolność skóry do regeneracji i fizjologicznej indukcji kolagenu.

Mezoterapia wykonywany jest jednorazową głowicą wyposażoną w 12 sterylnych, cienkich jak włos tytanowych mikroigieł. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu. Po zabiegu mogą pojawić się drobne wybroczyny i siniaczki, które ustępują do tygodnia.

ILE ZABIEGÓW I JAK CZĘSTO:

Ogólny schemat postępowania, to 3-4 zabiegi co 2-4 tygodnie.

Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że dojrzała skóra goi się wolniej, ma mniejszy potencjał do regeneracji, więc nie należy jej przemęczać. Najważniejsze jest indywidualne podejście do każdej pacjentki i każdego problemu.EFEKTY ZABIEGU

Specjalnie zbilansowane koktajle do mezoterapii igłowej leczą nawet najbardziej zaawansowany cellulit. W ich skład wchodzi kwas hialuronowy, kofeina, i mikroelementy. Są to trzy kluczowe składniki redukujące podskórne złogi tłuszczowe i skórkę pomarańczową, a także korygujące sylwetkę. Niezwykle istotny jest fakt,  że mezoterapia w widocznym stopniu wygładza skórę i rozbija nawet mocno grudkowy cellulit oraz wysmukla ciało. Kofeina zawarta w koktajlu podawana podskórnie pobudza krążenie i spalanie tłuszczu zamieniając go w źródło energii.


PRZECIWWSKAZANIA:

 1. infekcje skórne na różnym podłożu (np. ropnym)

 2. nowotwory lub stosowanie chemioterapii

 3. ciąża, karmienie piersią

 4. zaawansowana cukrzyca

 5. regularne stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi

 6. choroba nowotworowa

 7. skłonność do powstawania blizn


WSKAZANIA:

 1. wiotka skóra

 2. rozstępy

 3. cellulit

 4. miejscowe złogi tłuszczu

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page