Zabieg przeznaczony jest dla osób, które borykają się z miejscowym nadmiarem tłuszczu wiotką skórą, rozstępami, celulitem. Mezoterapia ciała ujędrnia i napina skórę. Świetnie się sprawdza w leczeniu każdego rodzaju cellulitu, zarówno wodnego, tłuszczowego i nawet trudnego do wyleczenia włóknistego
Jest bezpiecznym zabiegiem kosmetycznym od lat cieszącym się popularnością wśród osób chcących w efektywny sposób poprawić swoją urodę. Daje wspaniałe rezultaty już po jednym zabiegu.
JAK WYGLĄDA ZABIEG?
W zależności od potrzeb i oczekiwań pacjenta lekarz dobiera indywidualny koktajl i podaje podskórnie pacjentowi na wybrany obszar. Najczęściej w ich skład wchodzą kwas hialuronowy, kofeina i mikroelementy. Po każdym zabiegu lekarz wykonuje masaż, aby równomiernie rozprowadzić podany preparat. Zabieg polega na wykonaniu kilku tysięcy specjalnych mikronakłuć. Powstałe mikrourazy wykorzystują wrodzoną zdolność skóry do regeneracji i fizjologicznej indukcji kolagenu.
Mezoterapia wykonywany jest jednorazową głowicą wyposażoną w 12 sterylnych, cienkich jak włos tytanowych mikroigieł. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu. Po zabiegu mogą pojawić się drobne wybroczyny i siniaczki, które ustępują do tygodnia.
ILE ZABIEGÓW I JAK CZĘSTO:
Ogólny schemat postępowania, to 3-4 zabiegi co 2-4 tygodnie.
Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że dojrzała skóra goi się wolniej, ma mniejszy potencjał do regeneracji, więc nie należy jej przemęczać. Najważniejsze jest indywidualne podejście do każdej pacjentki i każdego problemu.
EFEKTY ZABIEGU
Specjalnie zbilansowane koktajle do mezoterapii igłowej leczą nawet najbardziej zaawansowany cellulit. W ich skład wchodzi kwas hialuronowy, kofeina, i mikroelementy. Są to trzy kluczowe składniki redukujące podskórne złogi tłuszczowe i skórkę pomarańczową, a także korygujące sylwetkę. Niezwykle istotny jest fakt, że mezoterapia w widocznym stopniu wygładza skórę i rozbija nawet mocno grudkowy cellulit oraz wysmukla ciało. Kofeina zawarta w koktajlu podawana podskórnie pobudza krążenie i spalanie tłuszczu zamieniając go w źródło energii.
PRZECIWWSKAZANIA:
infekcje skórne na różnym podłożu (np. ropnym)
nowotwory lub stosowanie chemioterapii
ciąża, karmienie piersią
zaawansowana cukrzyca
regularne stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi
choroba nowotworowa
skłonność do powstawania blizn
WSKAZANIA:
wiotka skóra
rozstępy
cellulit
miejscowe złogi tłuszczu
ความคิดเห็น