top of page

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Liposukcja ultradźwiękowa sprawi przede wszystkim, że pozbędziemy się cellulitu i tkanki tłuszczowej z obszarów ciała, typowo opornych na diety oraz ćwiczenia. Najczęściej wybieranymi przez pacjentów miejscami są brzuch, uda i pośladki, ale zabieg przeprowadzać można również na innych partiach ciała. Nasza skóra będzie bardziej elastyczna, ujędrniona, oczyszczona z toksyn, a cellulit zostanie zredukowany. Liposukcja ultradźwiękowa to prosty bezpieczny i bezbolesny sposób na wymodelowanie sylwetki. To metoda opierająca się na używaniu energii ultradźwiękowej do dokładnego odseparowania tkanki tłuszczowej od tkanek okalających, rozbicia go i wyprowadzenia z organizmu. Zniszczona i wydalona tkanka tłuszczowa nie powraca, unikamy tzw. efektu jo-jo znanego z różnego rodzaju cudownych diet, odmładzaniu i regeneracji ulegają tkanki miękkie.

JAK TO DZIAŁA?

Liposukcja ultradźwiękowa to metoda opierająca się na używaniu energii ultradźwiękowej do dokładnego odseparowania tkanki tłuszczowej od tkanek okalających. – W przypadku tego zabiegu kluczem jest energia ultradźwięków. Znana od lat i wykorzystywana w medycynie, w końcu znalazła zastosowanie w walce z niechcianym tłuszczykiem. Nowa technika liposukcji jest wynikiem najnowszych badań nad ultradźwiękami. Przy tym zabiegu istotne jest, że energię ultradźwięków nakierowuje się bezpośrednio na tkankę tłuszczową, której chcemy się pozbyć. Jest to na tyle precyzyjne, że nie działa na otaczające tkanki i nie ma niebezpieczeństwa uszkodzenia tkanki łącznej, nerwów czy naczyń krwionośnych.

Liposukcja ultradźwiękowa sprawi, że przede wszystkim pozbędziemy się tkanki tłuszczowej z obszarów ciała, typowo opornych na diety oraz ćwiczenia. W prosty sposób wymodelujemy swoją sylwetkę, ujmując tłuszcz tam gdzie występuje w nadmiarze nie tracąc go w obszarach ciała gdzie jego ilość jest odpowiednia. Nasza skóra będzie bardziej elastyczna, ujędrniona, oczyszczona z toksyn oraz redukcji ulegnie cellulit. Dodatkową zaletą jest bezbolesność zabiegu w przeciwieństwie do liposukcji chirurgicznej. Nie ulegną uszkodzeniu inne tkanki, włókna, naczynia krwionośnie itp. Poza przestrzeganiem diety nisko tłuszczowej oraz odpowiedniego nawodnienia organizmu, co tylko wyjdzie nam na zdrowie, nie ma żadnego żmudnego okresu powrotu do zdrowia. Zniszczona i wydalona tkanka tłuszczowa nie powraca, unikamy tzw. efektu jo-jo znanego z różnego rodzaju cudownych diet, odmładzaniu i regeneracji ulegają tkanki miękkie. Po zabiegu zalecamy drenaże limfatyczne

Z CZYM ŁĄCZYMY :EFEKTY:

 1. wyszczuplenie i modelowanie sylwetki

 2. likwidacja cellulitu

 3. rozbijanie komórek tłuszczowych

 4. ujędrnienie skóry

 5. pobudzenie krążenia

 6. odżywienie skóry

 7. uelastycznienie skóry

 8. stymulacja przemiany materii


PRZECIWWSKAZANIA:

 1. choroby serca, nadciśnienie, rozrusznik serca

 2. stany zapalne, zakrzepica żył głębokich, choroby tarczycy, astma, nowotwory

 3. krwawienia naczyniowe, urazy ciała

 4. stany zapalne skóry, obrzęki

 5. ciąża i 3 miesiące po jej zakończeniu, karmienie piersią


WSKAZANIA:

9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page