top of page

InfiniteBeauty to… Cię zaskoczy

InfiniteBeauty to KOBIETA, zatem to TY, ja i Ona, bo nieskończone piękno kryje w sobie każda Kobieta. Nie wierzysz? Zatem pozwól, że wyjaśnię co mam na myśli 😊 Każda z nas jest absolutnie niepowtarzalna – na całym świecie nie ma dwóch takich samych kobiet. Nawet jeśli znajdą się łudząco do siebie podobne jak bliźniaczki, to po kilku chwilach bez problemów, uchwycisz różnice – te subtelne i te wyraziste. W naszej kobiecej różnorodności, kryje się coś bezcennego – unikatowość. Zatem jesteś UNIKATEM. A wszystko, co unikatowe zawsze i wszędzie, jest i było najwyżej cenione – jak dzieło sztuki. Czy myślałaś tak kiedyś o sobie? Jesteś unikatowym DZIEŁEM SZTUKI. Nawet jeśli ten fakt czasami zasłonięty jest obowiązkami. Nawet jeśli zatracony gdzieś w biegu życia. Nawet jeśli niezauważalny wśród życiowych problemów, to ISTNIEJE. Jak diament skryty w głębi ziemi, jak obraz wybitnego artysty schowany w czeluściach Muzeum – mimo, że niewidoczny w każdej chwili to – jednak istnieje. Jesteś UNIKATEM. Można to docenić, odkryć i celebrować. Można też negować. Niestety zbyt często my kobiety, wybieramy tę drugą opcję. Negujemy to, że jesteśmy niepowtarzalne …a przecież,

TY, ja i Ona jesteśmy InfiniteBeauty – nieskończenie PIĘKNE, bo piękno ma wiele twarzy – zupełnie jak miłość. Wiele niepowtarzalnych twarzy, a każda z nich nieporównywalna. Być może właśnie w tym tkwi istota kobiecego piękna, że jesteśmy nieporównywalne. A robimy sobie krzywdę właśnie wtedy, gdy chcemy być porównywalne, bo to sprawia, że nie tylko nie doceniamy swojej wyjątkowości, ale w dodatku negujemy nasze osobiste – dane tylko nam PIĘKNO. Może wystarczy je odkryć? Może wystarczy podkreślić? Może wystarczy zauważyć i uszanować – SIEBIE. Jak myślisz? Jakich słów jeszcze mogłabym użyć, by przekonać Cię, że jesteś nieskończenie i nieporównywalnie piękna? Co mogłabym zrobić, by przekazać Ci, że jesteś bezcennym Dziełem Sztuki Wszechświata? Co musiałoby się wydarzyć, byś ze swobodnym uśmiechem przyjęła te informacje za „coś” oczywistego?

Robię i zrobię wszystko co w mojej mocy, by Kobiety odkrywały swoje indywidualne i nieskończone piękno. By zauważały to, co jest najważniejsze – swoją niepowtarzalną ISTOTĘ, kobiecą MOC i to wszystko co płynie do świata poprzez KOBIECOŚĆ. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak ogromny masz wpływ na otaczający Cię świat? Czy wiesz, że Twoje kobiece gesty, ciepło i osobowość mogą zmieniać rzeczywistość wokół Ciebie? Jeśli teraz trudno Ci w to uwierzyć, to zachęcam Cię do przeprowadzanie prywatnego eksperymentu – przekonaj się sama. Wystarczy, że przez jeden dzień skoncentrujesz się na własnej kobiecości i… każdemu z domowników ofiarujesz czuły gest. Muśnięcie dłoni, delikatne dotknięcie policzka, błogi uśmiech – taki bez powodu. Może kilka miłych słów wypowiadanych miękkim głosem, wyrażających Twoją miłość, troskę i subtelność. Zobaczysz, jak zmieni się nastrój Twoich najbliższych. Ujrzysz, jak rozpromieniają się ich twarze. Przekonasz się, że gesty płynące z Twojej kobiecości mają prawdziwą moc, bo JESTEŚ KOBIETĄ – nieskończenie piękną.

Życzę Ci z całego serca czerpania przyjemności z daru kobiecości. Niepohamowanego zachwytu, gdy odkrywasz siebie. Świadomości jak bardzo jesteś ważna. Łagodności, którą możesz dać sobie. Błogości, która czeka na Ciebie w Tobie i pewności siebie – nieskończenie pięknej kobiety. A jeśli Twoje myśli zostaną zmącone zmartwieniami o jakiekolwiek problemy urodowe, to jestem dla Ciebie. Zawsze gotowa, by wspierać Twoją urodę, pielęgnować piękno oraz dbać o to, by wszystkie moje starania były bezinwazyjne, naturalne i delikatne.

Z serdecznymi pozdrowieniami Agnieszka Twardowska

ps. jeśli chcesz mnie poznać nieco bliżej, to zapraszam TUTAJ

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page