top of page

Dermatologiczny ResurFACING, czyli cudotwórcze peelingi medyczne PH Formula

Prosto z laboratorium słonecznej Barcelony, gdzie od 4 pokoleń zbierano doświadczenia, których owocem jest słynna na całym świecie linia specjalistycznych preparatów – PH Formula.

Dzisiaj ta cudotwórcza gama jest dostępna do Twoich usług. Likwidacja problemów takich jak zmarszczki, rumień, trądzik, zaczerwienienia skóry naczynkowej, nadwrażliwość cery – jeszcze nigdy nie była tak szybka i efektowna. Natomiast lista korzyści może nie mieć końca, zatem wymienimy te, które kobiety oceniają jako najważniejsze. Zaczynając od widocznego efektu ODMŁODZENIA i wygładzenia. Poprzez wyrównany koloryt skóry, głęboką regenerację oraz odnowę. Kończąc na widocznym rozświetleniu cery.

Niezwykle istotny i nowatorski jest fakt, że peelingi medyczne PH Formula mogą być stosowane o dowolnej porze roku – nie tylko zimą, jak to dotychczas bywało. Unikatowa nowoczesna technologia spełniła oczekiwania kobiet, by sięgać po dermatologiczne rozwiązania dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujemy.

Zatem w każdej chwili… do Twojej dyspozycji oddajemy 4 linie terapeutyczne

Phenomen Acne C+

czyli intensywny zabieg przeciwtrądzikowy, który jest połączeniem kwasów medycznych AHA, BHA oraz ketokwasu. Działa keratynolitycznie, natomiast azeloglicyna redukuje czynnik bakteryjny w przebiegu trądziku. Idealny zarówno w młodym, jak i dojrzałym wieku.

Phenomen Age

czyli zabieg przeciwstarzeniowy o natychmiastowym działaniu napinającym i wygładzającym skórę. Intensywna przebudowa cery daje efekt intensywnego odmłodzenia, ponieważ do bogaty kompleks kwasowy uzupełniono o retinol oraz unikatowy PH-DVC

Phenomen CR Complex C+

to specjalistyczna terapia skóry naczyniowej i wrażliwej, a także z trądzikiem różowatym, o dwukierunkowym działaniu naprawczym. Kwas mlekowy w synergi z retinolem stymulują produkcję włókien kolagenowych. Natomiast kwasy salicylowy oraz migdałowy gwarantują szybką poprawę ogólnej kondycji skóry.

Phenomen Mela C

to intensywna redukcja przebarwień, czyli terapia przywracająca jednolity koloryt skóry. Ekstremalnie bogaty skład substancji aktywnych daje zachwycające działanie rozjaśniające. Natomiast efekt odmładzający poprzez działanie przeciwstarzeniowe jest przysłowiową wisienką na torcie.

Podsumowując, dermatologiczna PHFormula to kontrolowany resurfacing skóry, czyli specjalistyczne rozwiązanie problemów urodowych oraz nieinwazyjne odmładzanie, dostępne dla Ciebie zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz.

W każdej chwili możesz do nas zadzwonić!

4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page